KATILIMCI LİSTESİ
GÖGÜS NO ADI SOYADI Kulup
MURAT ONUR TURHAL ALAN BAŞKANLIĞI
Totyu Tsanev
Savaş PEKCAN
ALİ KÜRŞAD ERDOĞAN ALAN BAŞKANLIĞI
NILGUN ELAM ANADOLU UNIVERSITESI ve DORLION BISIKLET EKIBI
SEHER ÇİMEN Kocaeli Üniversitesi
SERHAT ÇAĞLAR AVCI ALAN BAŞKANLIĞI
Deyan Kateliev Veloclub Ustrem
MURAT GÜÇLÜ YÖNTEM Ordulu Gezgin Tek Başına Yollarda
Tuğba Topcan Yapracık bisiklet grubu
CİHAN BAYRALI ALAN BAŞKANLIĞI
Adem Ulaş
Semih Bakım
DEĞER ÇİL ALAN BAŞKANLIĞI
ÇAĞRI EGE ALAN BAŞKANLIĞI
ELVAN ECEM BAŞEL ALAN BAŞKANLIĞI
ÜMİT YILMAZ ALAN BAŞKANLIĞI
Zdravko Anastasov KK " Sinite kamani'' Sliven
ERHAN ŞİMŞEK ALAN BAŞKANLIĞI
Emrah Karadağ Karabük Bisiklet Derneği
MUSTAFA ENES YÜKSEL
EMRE KALAYCI
SERHAN TUNALILI
Hayrettin Toy
Mustafa Zincir TURBİS TURGUTLU/MANİSA
EKREM KARAKULAK Velesbid
AYŞE GENÇER ŞİMŞEK ALAN BAŞKANLIĞI
Osman Halil Çelik Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi
FIRAT TERZİOĞLU ALAN BAŞKANLIĞI
HÜLYA CEVİZCİ ALAN BAŞKANLIĞI
ADEM KÖSE ALAN BAŞKANLIĞI
olcay yersel buca dağcılık ; izmir bisiklet birliği
gökalp baysal
YILDIRAY MEYDAN ALAN BAŞKANLIĞI
Devrim Işık Saygat
Aleksey Panteleev Bisiklet kulubu Mavi taslar
MUHAMMED PARLAK ALAN BAŞKANLIĞI
Abidin Ozan Onağ
GÜRAY TATLI
TUĞÇENUR METİN ALAN BAŞKANLIĞI
YUNUS ERDEM ALAN BAŞKANLIĞI
Kenan Aydoğdu Karabük Bisiklet Derneği
ÖZKAN DEVECİ
ERHAN AY BURSA ACİL PEDAL BİSİKLET KULÜBÜ
DENİZ BAYSEFEROĞULLARI ALAN BAŞKANLIĞI
ELİF ERDOĞAN ALAN BAŞKANLIĞI
ORHAN ÖZER KALE GRUBU
MURATHAN TOPRAK KALE GRUBU
EMEL TOPRAK KALE GRUBU
ŞAMİL ERCAN ÖZCAN KALE GRUBU
Mesut Özçelikel
HATİCE TURGUT KALE GRUBU
SABRİ ORBAY
Marcho Shivarov KK ,,Sinite Kamani"
MEHMET ALİM TURGUT KALE GRUBU
MUSTAFA ÖZER KALE GRUBU
Hakan Hilmi Serdaroğlu
Yalçın Geçer
İbrahim Köylücan TURBİS TURGUTLU/MANİSA
AHMET ALP GÜNDÜZ KALE GRUBU
Mustafa Kaya Bandırma bisiklet gurubu
TUNCER AKÇA KALE GRUBU
Emel Koptaget
NEBİ SUDAY KALE GRUBU
AZİZ SARIEMİNOĞLU KALE GRUBU
ERALP TOKYÜREKLİ KALE GRUBU
ONUR ÖZDEMİR KALE GRUBU
EMRE TAŞÇI KALE GRUBU
MUSTAFA UĞUR KALE GRUBU
AHMET BARAN YILMAZ KALE GRUBU
Zeki Pekcan Bandırma bisiklet grubu
AHMET VURAL KALE GRUBU
DENİZ ÇORBACIOĞLU KALE GRUBU
Barış Elbüken
AKAR İNAN KALE GRUBU
VOLKAN BİROL KALE GRUBU
Mustafa Enes Çetin BLİSKET
ÖMER TATLI KALE GRUBU
Burak YAŞAR Blisket
BAHRİYE TATLI KALE GRUBU
RAMAZAN HACIOĞLU
ŞEHSUVAR ENİS ABACIOGLU orvelo
Serhat KUMCU
Onur Gültakın
İbrahim Berat Kaplan
SEZGİN MERT
EMRE YILMAZ KARABÜK BİSİKLET DERNEĞİ
Candemir Demircan Sakarya bisiklet ve doğa sporları derneği
HALİL ÖZER
Türker Miletli
Uğur Bolat BİCYCLERAİL
Murat Vurucu Velesbid
Yılmaz TOKSOY
COŞKUN MERT
ERKAN ŞANLITÜRK
Bayram KARAYILAN
Muzaffer Onur DAĞHAN Pedalon Balıkesir Bisiklet Derneği
İbrahim KARAMAN
Fahri Dönmez ALIDA
AHMET BENLİ KALE GRUBU
BURAK DEMİRBİLEK
HULUSİ ÇAYIRLI
Zahid Sarı Change bisiklet grubu
BARIŞ DEMİRAYAK
İLHAN ÖZDEMİR
ÖMER TOPCAN
yasin erhal BanBis
Hakan ÖZDENİZ
MEHMET FATİH YÜKSEL Yok
Ökkeş yılmaz Cinar
SÜLEYMAN TOHUM
ŞAHİN TAŞAR
murat pınar Bandırma Bisiklet Grubu
Recep Yiğit Bandırma Bisiklet Grubu
Alp Yalçıner Uludağ Üniversitesi
ADEM ERYILMAZ
Semih Kalkandelen BANDIRMA BİSİKLET GRUBU
AHMET KAYALI
Bahri Bilici
Laura Geurs Ahtapot Gönüllüleri
SARP BALABAN
ALİ KOŞAROĞLU
EMİNE YILDIRIM
Taner Çömlekoğlu Pab Buraa
KERİM DERE
İSMAİL KURAL Pusula Bisiklet (Her yöne Pedalla)
Leyla Akoğlu Pegai Bisiklet Platformu
Ünal Anaç
Saliç Aktaş
Oğuz Baydan Pegai Bisiklet Platformu
BERKANT KURU
ENGİN DEMİR
Aydın Çakır Bisikletliler Derneği Biga Temsilciliği (pegai bisiklet platfo
Melih Çavaş 5:30 Cycling Team
HAKAN ÜNVER
Yağız Baran ŞERBETCİ Bandırma Bisiklet Grubu
HALİM UYGUN
İLHAN BİLGİN
Tamer Kılıç
LEVENT IŞIN
LEVENT ŞİMŞEK
AHMED PAMUKÇU
hasan aksu
Faruk Demirel
MUSTAFA ALİ YEŞİL
Faruk Özkaya Bandırma Bisiklet Grubu
Mustafa Erbil 9 Eylül kulübü
ÖZKAN ZENGİNOĞLU
MUSTAFA HULKİ ERCAN
SÜLEYMAN CEM ÇAPAK
YAŞAR KUTLU
Arman Aziz KARAGÜL
Ünsal YÜREK Bisikletliler Derneği Sakarya Şubesi
Çetin Şen ABİT Adana Bisiklet Topluluğu Spor Kulübü
Zafer Turan
ÖZGÜR KAVAK Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Erdem Karadeniz Pergamon Bisiklet Kulübü
Rıfat Küçükler
Ali Fuat Kaplan
Yakup Özaydın
Tarık Özhan
Hüseyin BORAN
Mustafa Kahriman Muhafazakar bisikletçiler klübü
Semih Kaplanoğlu
Kezban Arslan
Fatih Acar Kilitlipedal
Yavuz Cilason Pedalla çanakkale
Ozlem USLU
Kenan Akbaba Pedal 16
Cafer Mert ELÇİN Çanakkale 18 Mart Üniversitesi
ABDÜLKADİR Çekiç Velesbit
Mert Büyükköprü
KADİR TALAZ ESKİŞEHİR BİSİKLET DERNEĞİ - VELESBİD
EMİNE ÇELİK ESKİŞEHİR BİSİKLET DERNEĞİ - VELESBİD
Ahmed bahadır ÖZDEMİR
TAYFUN GÜNDÜZ Kalbin için pedalla
sinan çakmakçılar
Canan Topaloğlu Banbis
Tugay TRAŞ Pedal.35
Mustafa ÖZCAN KARBİSDER (KARABÜK BİSİKLET DERNEĞİ) KBÜ
Kerem Gocen Isik Universitesi
HÜSNÜ KIYMACI
YUSUF TALHA GÖK
N. Burçak Dönmez Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Wendy Fallon-Williams
Arif Erdal
Okan Yavuz Pegai Bisiklet Platformu (Biga-Çanakkale)
NİHAT TOPÇU Oğuz Ata Gençlik ve Spor Kulübü
Buğra Baydur PAB Eskişehir
sevinç eryılmaz
yiğit serdar eryılmaz
Buse Pınar Kacar Ahtapot Gönüllüleri
fatih eryılmaz
Faruk Suat Dede
Serap Begeç
NECMİ BOZDEMİR Bandırma Bisiklet Grubu
Atakan Balcı
AFİFE BEYZA YUKSEL
Tansu Kaplan
Vladimir Bozhinov Veloclub Ustrem
AHMET CUMALIOĞLU
İSMAİL KAŞDEMİR ALAN BAŞKANLIĞI
Rabiye Hacıoğlu
Özlen Koçak
ZÜLKÜF MEMİŞ ALAN BAŞKANLIĞI
AHMET ANIL AYDIN
Çağatay Alıca
EYLEM KAYA AYDIN
ZEYNEL BAYSEFEROĞULLARI ALAN BAŞKANLIĞI